Warzywniak – pikowana torebka na ramię

219,00 

Upcyklingowa, torebka na ramię. Uszyta z kawałku tkaniny zakupionej w jednym z lumpeksów w fińskim Turku. W środku bawełniana podszewka w zielonym kolorze oraz kieszonka. Podszewka powstała z poszewki na pościel. Dodatkowo torebka w środku posiada sznurek z karabińczykiem, do którego można podpiąć klucze lub inne ważne przedmioty. Zawiązywana na sznureczki uszyte z tej samej…

1 w magazynie

Kategoria: ,

Opis

Upcyklingowa, torebka na ramię. Uszyta z kawałku tkaniny zakupionej w jednym z lumpeksów w fińskim Turku. W środku bawełniana podszewka w zielonym kolorze oraz kieszonka. Podszewka powstała z poszewki na pościel. Dodatkowo torebka w środku posiada sznurek z karabińczykiem, do którego można podpiąć klucze lub inne ważne przedmioty. Zawiązywana na sznureczki uszyte z tej samej tkaniny. Usztywniane rączki.  Każdy produkt pakowany jest w woreczek szyty z tkaniny vintage.

Wymiary +/-:

Szerokość: 37 cm
Wysokość: 28 cm
Dno: 12 cm
Rączki: 70 cm

Jak dbać?

Pranie ręczne w letniej wodzie z dodatkiem delikatnych środków piorących. Delikatnie odciśnij z nadmiaru wody. Połóż wypraną rzecz na płasko na ręczniku lub suszarce, aby suszyła się naturalnie. Najlepiej wyjąć podszewkę na zewnątrz. Unikaj wystawiania kosmetyczki/torby bezpośrednio na słońce, by kolory tkaniny nie straciły intensywności. Najlepiej prasować przez bawełnianą szmatkę, unikając bezpośredniego kontaktu żelazka z tkaniną.