Szare Muminki – pikowana saszetka

99,00 

Upcyklingowa kosmetyczka uszyta z tkaniny z odzysku. Pikowana saszetka powstała z bawełnianej poszewki na pościel z motywem Muminków. W środku różowa podszewka w delikatne kwiatki oraz metka atoja. Wszystkie zamówienia pakowane są w woreczki szyte z vintage tkanin. Wymiary +/- : szerokość: 26 cm wysokość: 18 cm    

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Upcyklingowa kosmetyczka uszyta z tkaniny z odzysku. Pikowana saszetka powstała z bawełnianej poszewki na pościel z motywem Muminków. W środku różowa podszewka w delikatne kwiatki oraz metka atoja. Wszystkie zamówienia pakowane są w woreczki szyte z vintage tkanin.

Wymiary +/- :

szerokość: 26 cm
wysokość: 18 cm


Jak dbać?

Pranie ręczne w letniej wodzie z dodatkiem delikatnych środków piorących. Delikatnie odciśnij z nadmiaru wody. Połóż wypraną rzecz na płasko na ręczniku lub suszarce, aby suszyła się naturalnie. Najlepiej wyjąć podszewkę na zewnątrz. Unikaj wystawiania kosmetyczki/ torby bezpośrednio na słońce, by kolory tkaniny nie straciły intensywności. Najlepiej prasować przez bawełnianą szmatkę, unikając bezpośredniego kontaktu żelazka z tkaniną.