Przytulone Muminki #2 – pikowana torba na ramię

199,00 

Upcyklingowa, pojemna torebka na ramię. Uszyta z bawełnianej poszewki na pościel z motywem Muminków. W środku podszewka w kwiatki oraz podwójna kieszonka. Zawiązywana na sznureczki uszyte z tej samej tkaniny. Posiada karabińczyk, do którego można podpiąć klucze. Każdy produkt pakowany jest w woreczek szyty z tkaniny vintage.  

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Upcyklingowa, pojemna torebka na ramię. Uszyta z bawełnianej poszewki na pościel z motywem Muminków. W środku podszewka w kwiatki oraz podwójna kieszonka z metką atoja. Zawiązywana na sznureczki uszyte z tej samej tkaniny. Posiada karabińczyk, do którego można podpiąć klucze. Każdy produkt pakowany jest w woreczek szyty z tkaniny vintage.

Wymiary +/-:

Torba:
Szerokość: około 37.5cm
Wysokość:  około  26 cm
Dno: 12 cm
Rączki: 65  cm

 

Jak dbać?

Pranie ręczne w letniej wodzie z dodatkiem delikatnych środków piorących. Delikatnie odciśnij z nadmiaru wody. Połóż wypraną rzecz na płasko na ręczniku lub suszarce, aby suszyła się naturalnie. Najlepiej wyjąć podszewkę na zewnątrz. Unikaj wystawiania kosmetyczki/torby bezpośrednio na słońce, by kolory tkaniny nie straciły intensywności. Najlepiej prasować przez bawełnianą szmatkę, unikając bezpośredniego kontaktu żelazka z tkaniną.