Plażowe Muminki #2 – pikowana saszetka

99,00 

Upcyklingowa kosmetyczka uszyta z tkaniny z odzysku. Ta pikowana saszetka powstała z  vintage tkaniny pościelowej z motywem Muminków. W środku podszewka z ortalionu, który pochodzi z likwidacji pracowni krawieckiej. Podszewka jest wodoodporna, na wypadek gdyby wylał się któryś z kosmetyków 😉 Metka atoja wszyta w środku. Wszystkie zamówienia pakowane są w woreczki szyte z vintage…

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Upcyklingowa kosmetyczka uszyta z tkaniny z odzysku. Ta pikowana saszetka powstała z  vintage tkaniny pościelowej z motywem Muminków. W środku podszewka z ortalionu, który pochodzi z likwidacji pracowni krawieckiej. Podszewka jest wodoodporna, na wypadek gdyby wylał się któryś z kosmetyków 😉 Metka atoja wszyta w środku.
Wszystkie zamówienia pakowane są w woreczki szyte z vintage tkanin.

Wymiary +/- :

szerokość: 24 cm
wysokość: 21 cm

Jak dbać?

Pranie ręczne w letniej wodzie z dodatkiem delikatnych środków piorących. Delikatnie odciśnij z nadmiaru wody. Połóż wypraną rzecz na płasko na ręczniku lub suszarce, aby suszyła się naturalnie. Najlepiej wyjąć podszewkę na zewnątrz. Unikaj wystawiania kosmetyczki/ torby bezpośrednio na słońce, by kolory tkaniny nie straciły intensywności. Najlepiej prasować przez bawełnianą szmatkę, unikając bezpośredniego kontaktu żelazka z tkaniną.