Pieski – pikowane etui

69,00 

Upcyklingowa kosmetyczka uszyta z tkaniny z odzysku. Ta pikowana saszetka powstała z bawełnianej poszewki na poduszkę w uroczy wzór piesków. W środku podszewka w różową kratkę i metka atoja. Podszewka uszyta z męskiej koszuli z drugiej ręki. Wszystkie zamówienia pakowane są w woreczki szyte z vintage tkanin.  

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Upcyklingowa kosmetyczka uszyta z tkaniny z odzysku. Ta pikowana saszetka powstała z bawełnianej poszewki na poduszkę w uroczy wzór piesków. W środku podszewka w różową kratkę i metka atoja. Podszewka uszyta z męskiej koszuli z drugiej ręki. Wszystkie zamówienia pakowane są w woreczki szyte z vintage tkanin. Pasuje na czytnik o wymiarach 16×12 cm.

Jak dbać?

Pranie ręczne w letniej wodzie z dodatkiem delikatnych środków piorących. Delikatnie odciśnij z nadmiaru wody. Połóż wypraną rzecz na płasko na ręczniku lub suszarce, aby suszyła się naturalnie. Najlepiej wyjąć podszewkę na zewnątrz. Unikaj wystawiania kosmetyczki/ torby bezpośrednio na słońce, by kolory tkaniny nie straciły intensywności. Najlepiej prasować przez bawełnianą szmatkę, unikając bezpośredniego kontaktu żelazka z tkaniną.