Muminki #2 – duża, pikowana kosmetyczka

135,00 

Upcyklingowa, duża kosmetyczka uszyta z tkaniny z odzysku. Ta pikowana saszetka powstała z poszewki na pościel z motywem Muminków. W środku wodoodporna, różowa podszewka z ortalionu oraz metka atoja. Ortalion pochodzi z likwidacji pracowni krawieckiej. Wszystkie zamówienia pakowane są w woreczki szyte z vintage tkanin.

1 w magazynie

Kategoria:

Opis

Upcyklingowa, duża kosmetyczka uszyta z tkaniny z odzysku. Ta pikowana saszetka powstała z poszewki na pościel z motywem Muminków. W środku wodoodporna, różowa podszewka z ortalionu oraz metka atoja.  Ortalion pochodzi z likwidacji pracowni krawieckiej. Wszystkie zamówienia pakowane są w woreczki szyte z vintage tkanin.

Wymiary +/- :

szerokość: 30  cm
wysokość: 21,5 cm
dno: 10 cm

Jak dbać?

Pranie ręczne w letniej wodzie z dodatkiem delikatnych środków piorących. Delikatnie odciśnij z nadmiaru wody. Połóż wypraną rzecz na płasko na ręczniku lub suszarce, aby suszyła się naturalnie. Najlepiej wyjąć podszewkę na zewnątrz. Unikaj wystawiania kosmetyczki/ torby bezpośrednio na słońce, by kolory tkaniny nie straciły intensywności. Najlepiej prasować przez bawełnianą szmatkę, unikając bezpośredniego kontaktu żelazka z tkaniną.