Kwiaty #2 – torba na ramię z saszetką

185,00 

Upcyklingowa, pojemna torebka na ramię. Uszyta z tkaniny zakupionej w lumpeksie. Tkanina vintage o wspaniałym składzie: 50% bawełna, 35% modal, 15% len.  W środku bawełniana, jasna podszewka oraz kieszonka. Tkanina zewnętrzna i podszewka pochodzą z odzysku. Torba ma dopinaną na karabińczyk saszetkę, którą uszyłam z resztek tkaniny. Uchwyty wzmocnione dodatkowym szwem. Wzmocniona – usztywniona konstrukcja.…

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Upcyklingowa, pojemna torebka na ramię. Uszyta z tkaniny zakupionej w lumpeksie. Tkanina vintage o wspaniałym składzie: 50% bawełna, 35% modal, 15% len.  W środku bawełniana, jasna podszewka oraz kieszonka. Tkanina zewnętrzna i podszewka pochodzą z odzysku. Torba ma dopinaną na karabińczyk saszetkę, którą uszyłam z resztek tkaniny. Uchwyty wzmocnione dodatkowym szwem. Wzmocniona – usztywniona konstrukcja. Mieści A4.  Zawiązywana na sznureczki uszyte z tej samej tkaniny.  Każdy produkt pakowany jest w woreczek szyty z tkaniny vintage.

Wymiary +/-:

Torba:
Szerokość: około 46 cm
Wysokość:  około 29 cm
Dno: 14 cm
Rączki: 55  cm

Saszetka:
Szerokość: 21 cm
Wysokość: 13 cm

Jak dbać?

Pranie ręczne w letniej wodzie z dodatkiem delikatnych środków piorących. Delikatnie odciśnij z nadmiaru wody. Połóż wypraną rzecz na płasko na ręczniku lub suszarce, aby suszyła się naturalnie. Najlepiej wyjąć podszewkę na zewnątrz. Unikaj wystawiania kosmetyczki/torby bezpośrednio na słońce, by kolory tkaniny nie straciły intensywności. Najlepiej prasować przez bawełnianą szmatkę, unikając bezpośredniego kontaktu żelazka z tkaniną.