Kubuś i przyjaciele – duża torebka z saszetką

239,00 

Upcyklingowa, pojemna torebka na ramię. Uszyta z  bawełnianej zasłony z drugiej ręki. W środku bawełniana, jasna podszewka w delikatne kwiaty oraz dwie kieszonki. Tkanina zewnętrzna i podszewka pochodzą z odzysku. Torba ma dopinaną na karabińczyk saszetkę, którą uszyłam z resztek tkaniny. Uchwyty wzmocnione dodatkowym szwem. Wzmocniona – usztywniona konstrukcja. Mieści A4 i wiele więcej.  Zawiązywana…

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Upcyklingowa, pojemna torebka na ramię. Uszyta z  bawełnianej zasłony z drugiej ręki. W środku bawełniana, jasna podszewka w delikatne kwiaty oraz dwie kieszonki. Tkanina zewnętrzna i podszewka pochodzą z odzysku. Torba ma dopinaną na karabińczyk saszetkę, którą uszyłam z resztek tkaniny. Uchwyty wzmocnione dodatkowym szwem. Wzmocniona – usztywniona konstrukcja. Mieści A4 i wiele więcej.  Zawiązywana na sznureczki uszyte z tej samej tkaniny.  Zamówienia pakowane są w woreczki z tkaniny vintage.

Wymiary +/-:

Torba:
Szerokość: 50  cm
Wysokość:   37 cm
Dno: 14 cm
Rączki długość: 63  cm

Saszetka:
Szerokość: 17 cm
Wysokość: 10  cm
Dno: 7 cm

Jak dbać?

Pranie ręczne w letniej wodzie z dodatkiem delikatnych środków piorących. Delikatnie odciśnij z nadmiaru wody. Połóż wypraną rzecz na płasko na ręczniku lub suszarce, aby suszyła się naturalnie. Najlepiej wyjąć podszewkę na zewnątrz. Unikaj wystawiania kosmetyczki/torby bezpośrednio na słońce, by kolory tkaniny nie straciły intensywności. Najlepiej prasować przez bawełnianą szmatkę, unikając bezpośredniego kontaktu żelazka z tkaniną.