Foka – pikowana saszetka

79,00 

Upcyklingowa kosmetyczka uszyta z tkaniny z odzysku. Pikowana saszetka powstała z bawełnianej poszewki na pościel z motywem morskich zwierzątek. W środku różowa podszewka z tkaniny pościelowej oraz metka atoja. Wszystkie zamówienia pakowane są w woreczki szyte z vintage tkanin. Wymiary +/- : szerokość: 26  cm wysokość: 17,5 cm

1 w magazynie

Kategoria:

Opis

Upcyklingowa kosmetyczka uszyta z tkaniny z odzysku. Pikowana saszetka powstała z bawełnianej poszewki na pościel z motywem morskich zwierzątek. W środku różowa podszewka z tkaniny pościelowej oraz metka atoja. Wszystkie zamówienia pakowane są w woreczki szyte z vintage tkanin.

Wymiary +/- :

szerokość: 26  cm
wysokość: 17,5 cm


Jak dbać?

Pranie ręczne w letniej wodzie z dodatkiem delikatnych środków piorących. Delikatnie odciśnij z nadmiaru wody. Połóż wypraną rzecz na płasko na ręczniku lub suszarce, aby suszyła się naturalnie. Najlepiej wyjąć podszewkę na zewnątrz. Unikaj wystawiania kosmetyczki/ torby bezpośrednio na słońce, by kolory tkaniny nie straciły intensywności. Najlepiej prasować przez bawełnianą szmatkę, unikając bezpośredniego kontaktu żelazka z tkaniną.